Stáže Leonardo da Vinci

 

Společnost EDUCA international, o.p.s. v rámci evropského programu Leonardo da Vinci a úspěšného projektu: PLACEMENTS FOR GRADUATES připravuje na období od srpna 2013 do března 2015 stáže pro absolventy všech VŠ v ČR (maximálně dva roky po ukončení studia). Stáže je možné realizovat v jedné z partnerských společností naší organizace na dobu 13 týdnů s finanční podporou grantu z programu Leonardo da Vinci. Aktuálně jsou to společnosti z následujících 5 států: Švédsko, Španělsko, Belgie, Irsko a Německo a stáže jsou nabízené v následujících oborech:

A) v oboru speciální pedagogika, sociální pedagogika, psychologie ve švédské Škole druhé šance (Second Chance School) ve městě Malmö. Požadavkem je zde angličtina. Stáž ve Švédsku je vhodná i pro absolventy uvedených oborů se zdravotním handicapem, kterým bude grant navýšen o speciální grant pro handicapované.

B) v oboru vzdělávání dospělých, psychologie a sociologie v Německu, v Berlíně, ve firmě GUT Dr. Geiger Unternehmensberatung und Training. Požadavkem je němčina. 

C) v oboru učitelé odborného anglického jazyka v Irsku, v Dublinu, ve firmě BCT Institut. 

D) v oborech technických, zemědělství, humanitních, lesnictví, obchod, umění, IT, právo, zdravotnictví v různých firmách ve Španělském Baskicku.

Absolvent školy musí prokázat doklad o absolvování školy ne starší než 2 roky, Educa provede výběr z kandidátů a s vybranými následně domluví požadavky a podmínky, sepíše smlouvu (finanční dohodu) a přidělí grant z rozpočtu Leonardo da Vinci. Dokumenty zájemcům zašleme mailem.

Po vyplnění dotazníku ho zašlete spolu s motivačním listem a CV na adresu: educaops@gmail.com.

Hlavní  |  O nás  |  Činnosti  |  Vzdělávací činnost  |  Škola Druhé Šance - ESF  |  Stáže Erasmus  |  Stáže Leonardo da Vinci  |  Kontakt